Author Topic: Vertcoin mining  (Read 1632 times)

Offline rglinvest

• Jr. Member
  • **
Vertcoin mining
« on: April 03, 2014, 08:09:28 PM »
Witam, interesuje kogoś temat kopania vertcoinow *skryptNfactor?
Generalnie jedyna obecnie moneta która ma jakąś przyszłość, link do tematu https://bitcointalk.org/index.php?topic=404364.8380
Temat zalożyłem ponieważ wiem, że kopanie solo jest bardziej opłacalne niż na poolu, natomiast trudność wzrosła tak mocno, że potrzeba dużej mocy obliczeniowej (ja mam ok600-700khs na Nfactor), dlatego założyłem poola i jeżeli byli by chętni to moglibyśmy się  zgadać na kopanie żeby szybko znaleść bloki, wypłaty możemy ustawić dowolnie prop lub pplns i bez prowizji. Pozdrawiam

Offline furcio

• Litecoin Association Member
  • Jr. Member
Re: Vertcoin mining
« Reply #1 on: April 04, 2014, 12:56:59 PM »
Generalnie jedyna obecnie moneta która ma jakąś przyszłość

Co masz na myśli pisząc "JEDYNA"?

Offline rglinvest

• Jr. Member
  • **
« Reply #2 on: April 04, 2014, 05:20:36 PM »
Jedyna z altcoinów która ma najwiekszy współczynnik opłacalności względem LTC/BTC oraz najbardziej stabilną, jeżeli chodzi o mining oraz kurs kupna sprzedaży. No chyba, że jest lepsza opcja?

Offline lukaszkicinski

• Newbie
  • *
« Reply #3 on: April 13, 2014, 01:22:57 PM »
Kopiesz teraz na tym poolu? Ja teraz kopie na VERTCO.in no i jakos to idzie. czasami przeskocze na p2pool. tam nie ma fee. zawsze to wiecej zostanie do wyplaty

Offline rglinvest

• Jr. Member
  • **
« Reply #4 on: April 16, 2014, 01:34:58 PM »
Niestety mało ludzi to pomysł i pool padł, kopie ltc :)

myślałem nad systemem pps ale musielibyśmy mieć ponad 20mh/s zeby to jakoś płynnie działało
http://vps52326.ovh.net/  nie kopcie bo wallet jest pusty, ale mam przynajmniej troche wiedzy o poolach wpadło ;)
« Last Edit: April 16, 2014, 01:38:56 PM by rglinvest »